281 Music Director Jobs in New York, Verenigde Staten 16 Nieuw

Titel: Marketing Manager

de kamermuziekmaatschappij van Lincoln Centre (CMS) zoekt een marketingmanager om lid te worden van de organisatie op een opwindende tijd van institutionele prestatie en groei. De marketingmanager beheert, ondersteunt en helpt de marketingactiviteiten van CMS te leiden. De marketingmanager houdt toezicht op de inhoud en het kopiëren van creatie, planning en beheer van alle CMS Social Media-kanalen; ontwikkelt en implementeert CMSS publieksontwikkelingsstrategieën; Helpt de marketingdirecteur met verschillende PR-, marketing- en reclamebehoeften, samen met andere taken zoals voorgeschreven. De marketingmanager rapporteert aan de directeur van Marketing & Communications.

de marketingmanager rapporteert aan de directeur van Marketing & Communications. Deze persoon zal regelmatig interageren met alle leden van de marketing en communicatie, ontwikkeling, artistieke, digitale inhoud en administratieteams.

De persoon in deze positie moet ongeveer 85% van de tijd in een stationaire positie kunnen blijven, af en toe verplaatst over het kantoor om toegang te krijgen tot bestandskasten, kantoormachines, enz. Deze persoon zal een computer en een ander kantoor bedienen Productiviteitsmachines, zoals een kopieermachine en computerprinter.

CMS biedt een concurrerende vergoeding die een uitstekend ziekteverzekeringsplan, tandheelkundige en visie-voordelen, vakantie, tijdstip uit, onder andere heeft betaald. Salarisbereik voor deze positie is $ 48.000-52.000. Dit is een fulltime, niet-vrijgestelde positie.

titel: ontwikkelingsfunctionaris, individueel geven

De ontwikkelingsfunctionaris voor individueel geven is een fulltime werknemer van kamermuziekmaatschappij die rapporteert aan de Director of Development. De positie beheert alle activiteiten die verband houden met de acquisitie en rentmeesterschap van individuele donoren die jaarlijks minder dan $ 25.000 geven. De positie ondersteunt de Director of Development en de uitvoerend directeur op belangrijke geschenkversterkingen en rentmeesterschap en helpt bij het beheer van de Global Council (een speciale gevende cirkel). De CMS-vriendencirkel herkent donoren onder $ 2.500 en het Patrons-programma biedt donoren van $ 2.500 of meer speciale insider-evenementen en voldoen aan de kansen van de kunstenaars. Geschenken van niet-boord van vrienden en klanten zijn goed voor ongeveer 25 procent van alle bijgedragen inkomsten die jaarlijks meer dan $ 880.000 verhogen.

Gedurende de 18 maanden lockdown als gevolg van de pandemie, CMS creëerde een enorme hoeveelheid digitale inhoud die een enorme uitstorting van ondersteuning van individuen heeft geïnspireerd. Het aantal donoren heeft bijna verdubbeld en nieuwe geschenken online varieerden van $ 10 tot $ 10.000. Veel mensen hebben meerdere geschenken gemaakt en zien het als een alternatief voor een kaartje elke keer dat ze de meest gratis programma's bekeken. In het komende seizoen, omdat de concertzalen heropenen, zal een primair doel voor deze positie zijn om betrokkenheidsstrategieën te ontwikkelen om zowel langdurige als nieuwe donoren te behouden. De positie heeft primaire verantwoordelijkheid voor het toezicht op en implementeren van bewegingenbeheerbeheer in de Donor-database - Tessitura.

deze positie werkt met marketing om jaarlijkse fondsmaterialen te produceren, zowel print als elektronisch; werkt samen met de Associate Director of Special Events over de planning en uitvoering van cultivatie-evenementen; assisteert met onderzoek indien nodig; en woont de meeste teeltevenementen bij.

Stel je voor dat je deel uitmaakt van een Agile-team waar je ideeën het potentieel hebben om miljoenen te bereiken. Picture Werken aan producten met geavanceerde consumenten, waar elk teamlid een kritische stem is in het besluitvormingsproces. Voorwaarde dat u de middelen van een Fortune-500-bedrijf in de sfeer van een start-up kunt gebruiken. Welkom bij Amazon-muziek, waar ideeën worden geboren en tot leven komen als Amazon Music Unlimited, Prime Music, en nog veel meer.

iedereen in ons team heeft een zinvolle impact op productkenmerken, nieuwe richtingen in muziekstreaming en klantbetrokkenheid. We zijn op zoek naar nieuwe teamleden in verschillende functies, waaronder software engineering / ontwikkeling, marketing, ontwerp, ops en meer. Kom bij ons als we geschiedenis maken door het komende jaar spannende nieuwe projecten te lanceren.

ons team is gericht op het bouwen van een gepersonaliseerde, samengestelde en naadloze muziekervaring. We willen onze klanten helpen bij het vinden van enkomende artiesten, terwijl ze ook toegang hebben tot hun favoriete gevestigde muzikanten. We bouwen systemen die op grote schaal worden gedistribueerd, die onze muziek-apps, webspeler en voic-forward audio-engagement op mobiele en Amazon Echo-apparaten, vermogen door Alexa om ons klantenbestand te ondersteunen. Amazon-muziekaanbiedingen zijn verkrijgbaar in landen over de hele wereld en onze applicaties ondersteunen onze missie van het leveren van muziek aan klanten in nieuwe en opwindende manieren die hun dagelijkse levens verbeteren.

Als het hoofd van Indie Label Relations, bezit u diepe expertise, kennis en relaties in de onafhankelijke gemeenschap - en vooral - een passie voor muziek uit onafhankelijke labels en kunstenaars. U wordt het Point-persoon voor het werken aan een reeks onafhankelijke platenlabels, directe distributiebedrijven en onafhankelijke labeldiensten om een ​​grote en innovatieve artiestcampagnes te onderhandelen, te onderhandelen en uit te voeren. Als een expert in de Gemeenschap werkt u sterk samen met zowel een groot aantal tegenhangers van de externe industrie, evenals een breed scala aan interne teams, waaronder artiestrelaties, artiestmarketing, redactioneel en programmering, evenals andere aangrenzende functies.

het overkoepelende doel van deze rol is om kunstenaarscampagnes uit te voeren die carrière- en ventilatorgroei voor onafhankelijke kunstenaars aansturen en wereldklasse muziekervaringen leveren aan hun fans op Amazon-muziek.

Als u een passie voor de onafhankelijke gemeenschap heeft, die een bedrijf op Amazon, wordt, werkt u rechtstreeks met onafhankelijke platenlabels, distributie- en servicebedrijven en het bieden van klanten een geweldige muziekervaring - alsjeblieft van toepassing!

Amazon is een gelijke kansen-positieve actie-werkgever - minderheid / vrouwelijke / handicap / dierenarts. Gekwalificeerde aanvragers met criminele geschiedenis zullen worden overwogen op een manier die in overeenstemming is met alle toepasselijke lokale, staat en federale wetten.

:. Interne Executive Assistant Universal Music Group Hollywood, CA Geplaatst: 8 november 2021 Meer banen zoals dit meer van deze werkgever full-time. Interne Executive Assistant Universal Music Group Hollywood, CA Geplaatst: 8 november 2021 Meer banen zoals dit meer van deze werkgever full-time.

:. Interne Executive Assistant Sony Music Culver City, CA Geplaatst: 1 november 2021 Meer banen zoals dit meer uit deze werkgever fulltime. Interne Executive Assistant Sony Music Culver City, CA Geplaatst: 1 november 2021 Meer banen zoals dit meer uit deze werkgever fulltime.

:. Internal Account Executive, Midwest Warner Music Group New York, NY Gepost: 8 november 2021 Meer banen zoals dit meer hiervan. Internal Account Executive, Midwest Warner Music Group New York, NY Gepost: 8 november 2021 Meer banen zoals dit meer hiervan.

:. Interne Musicexecutive Amazon Studios Culver City, CA Geplaatst: 8 november 2021 Meer banen zoals dit meer uit deze werkgever fulltime. Ben je geïnteresseerd in het vormgeven van de toekomst van films en televisie? Amazon Studios is de films en de televisieontwikkeling en de productiearm van Amazon. .

:. Internal Account Executive, NYC Warner Music Group New York, NY Gepost: 8 november, 2021 Meer banen zoals dit meer hiervan. Internal Account Executive, NYC Warner Music Group New York, NY Gepost: 8 november, 2021 Meer banen zoals dit meer hiervan.

:. Interne Executive Assistant Warner Music Group Los Angeles, CA Geplaatst: 4 november, 2021 Meer banen zoals dit meer uit deze werkgever vol. Interne Executive Assistant Warner Music Group Los Angeles, CA Geplaatst: 4 november, 2021 Meer banen zoals dit meer uit deze werkgever vol.

Waarom ben ik geblokkeerd?

deze website gebruikt een beveiligingsservice om zichzelf te beschermen tegen online aanvallen. De actie die u zojuist hebt uitgevoerd, heeft de beveiligingsoplossing geactiveerd. Er zijn verschillende acties die dit blok kunnen activeren, inclusief het indienen van een bepaald woord of de uitdrukking, een SQL-opdracht of misvormde gegevens.

wat kan ik doen om dit op te lossen?

Door een inderdaad CV te creëren, gaat u akkoord met de servicevoorwaarden, het cookiebeleid en het privacybeleid en ga ermee akkoord dat u inderdaad contact opneemt met werkgevers. U stemt ermee in op het ontvangen van marketingberichten van inderdaad en kan ervoor kiezen dergelijke berichten te ontvangen door het afmelden van de link in onze berichten te volgen, of zoals gedetailleerd in onze voorwaarden.

hier weergegeven zijn vacatures die overeenkomen met uw zoekopdracht. Inderdaad kan door deze werkgevers worden gecompenseerd, waardoor het inderdaad gratis is voor werkzoekenden. Inderdaad behoort Job-advertenties op basis van een combinatie van werkgeversbiedingen en relevantie, zoals uw zoektermen en andere activiteiten inderdaad. Zie de Servicevoorwaarden voor meer informatie

Het wereldwijde hoofd van de muziekpartnerschappen en het publiek zullen verantwoordelijk zijn voor alle wereldwijde en Noord-Amerikaanse partnerschappenfuncties, waaronder het definiëren van Spotifys-partnerschappen met de muziekindustrie en onze strategie voor het richten van het publiek en de genres met ons afspeellijst-ecosysteem. De rol zal nauw samenwerken met alle andere leads in het muziekteam om ervoor te zorgen dat Spotify blijft de beste aanbiedingen leveren aan kunstenaars en rechtenhouders terwijl ze het meest opwindende platform voor het publiek overal creëren.

Spotifys Culture stimuleert innovatie, samenwerking, transparantie, passie en speelsheid. Er is een sterke focus op continue zelfverbetering, leren door experimenten en het actief delen van feedback om de prestaties voortdurend te verbeteren.

Spotify is een werkgever van gelijke kansen. U bent van harte welkom bij Spotify for Who You Are, waar je vandaan komt, waar je eruit ziet, of wat er in je hoofdtelefoons speelt. Ons platform is voor iedereen, en dat is ook onze werkplek. Hoe meer stemmen we hebben vertegenwoordigd en geamplificeerd in ons bedrijf, hoe meer we allemaal gedijen, bijdragen, en vooruit denken! Dus breng ons uw persoonlijke ervaring, uw perspectieven en uw achtergrond. Het is in onze verschillen die we de kracht zullen vinden om te blijven revolutionaliseren zoals de wereld luistert.

Spotify Transformed Music Luisteren voor altijd toen we in 2008 lanceerden. Onze missie is om het potentieel van menselijke creativiteit te ontgrendelen door een miljoen creatieve kunstenaars de mogelijkheid te geven om hun kunst en miljarden fans de kans te leven en gepassioneerd te zijn deze makers. Alles wat we doen, wordt gedreven door onze liefde voor muziek en podcasting. Tegenwoordig zijn wij 's werelds meest populaire audiostreaming-abonnementsservice met een gemeenschap van meer dan 345 miljoen gebruikers.

Director of Music Organist / CoRirmaster Oproep voor aanvragers Zion Episcopale Kerk van Douglaston, NY zoekt een directeur van muziek om onze parochie in vreugdevolle aanbidding te betrekken. De succesvolle aanvrager is een bekwame organist en koordirecteur met een aantoonbare record van muzikale uitmuntendheid die niet alleen onze liefde voor de rijke Anglicaanse muzikale traditie waardeert, maar ook een creatieve partner zal zijn om ons te helpen onze huidige muziekministerie uit te breiden. Dit omvat het vermogen om de deelname van onze gevarieerde parochiegemeenschap in hun gedeelde ervaring van het heilige deel te nemen. Zion ligt in prachtige Noordoostelijke Queens (New York City), op 30 minuten met de trein van Penn Station. Hoofdverantwoordelijkheden:

Ga voor meer informatie over ons orgel: www. Ycago. RG / organen / qns / html / zionepis. TMLTHIS is een parttime, salaried-positie (gemiddeld 10 uur per week). De positie wordt onderworpen aan een schone achtergrondcontrole.

Het is onze hoop dat we een aantal kandidaten zullen selecteren om met ons te interviewen via de telefoon of videoconferentie en dan zullen finalisten zullen komen en ons persoonlijk ontmoeten in augustus 2021. We verwachten een aanbieding in augustus te maken met een Startdatum Wederzijds overeengekomen in september 2021. Deadline voor inzending: 1 juli, 2021.

Wat doen een Music Director (Theatre and Opera)?

In zijn kern is de Job van Music Directors om te begrijpen hoe liedjes en muziek een shows-verhaal, instelling, drama en emotionele context dienen en om die kritieke elementen in hoge kwaliteit en consistente uitvoeringen uit te voeren. Als lid van het Central Creative Team, naast de Stage Director, componist, librettist en choreograaf - is de Music Director hard aan het werk vanaf het begin van het productieproces: het ontwikkelen van een algehele visie voor de muziek van de productie, die de musical is Aspecten van het auditieproces, het helpen van gegoten acteurs en zangers en het selecteren en inhuren van pitorkestmuzikanten - mogelijk met behulp van een muziekaannemer.

Naarmate het repetitieproces begint, schiet de muziekdirecteur persoonlijk schema's en houdt toezicht op afzonderlijke muziekrepetities voor de cast en het orkest. Tijdens cast repetities - die uit de volledige gietvorm of verschillende kleinere groepen en configuraties van zangers - de muziekdirecteur of repetiteur op piano, kunnen bestaan, terwijl tijdens het orkest repetities de directeur geleiden. Of het nu gaat om het werken met instrumentalisten of zangers, de muziekdirecteur streeft ernaar hun geluid te vormen en te mengen, een gedeeld gevoel van ensemble te creëren en een unieke muzikale interpretatie te ontwikkelen. De muziekdirecteur zal waarschijnlijk ook overleggen met de geluidsontwerper van de show op technische aspecten van de prestaties. Zodra de productie wordt geopend, omvatten de taken van de muziekregisseur voor elke show voor elke show, die het orkest in prestaties voert en incidentele repetities vasthoudt om de consistentie te behouden en noten op te nemen van de Stage Manager.

In een oogopslag

De muziekdirecteur is de hoogste muzikale positie op een muziektheater of opera-productie. Gekwalificeerde individuen hebben vele jaren van industriële ervaring als een geleider, pitorkestmuzikant, of repetiteur en beginnen in het algemeen het regisseren van communautaire en universiteitsproducties voordat ze naar regionaal en uiteindelijk professionele. Sommigen gaan door om arrangeurs, componisten of muzikale theateradapters te worden, terwijl anderen doorgaan met hun loopbaan door producties te leiden voor steeds prestigieuze muzikale theater of opera-bedrijven.

Top 5 materjali

Criminal sonde in dodelijke menigte surge op Astroworld Festival kan weken duren. Heres wat het zou kunnen inhouden

Eventbrite Kahrin Spear cadeaus Gelukkig Healing Art Music Festival zaterdag 14 augustus, 2021 at Willow Creek Farm, Chardon, OH. Zoek evenementen en ticket informatie..

Criminal sonde in dodelijke menigte surge op Astroworld Festival kan weken duren. Heres wat het zou kunnen inhouden
Muziek van de hartritmes en Murmurs

Muziektherapie Alumnus Brian Schreck neemt opnames van zijn terminaal zieke patiënten heartbeats en transformeert ze tot ongelooflijk bewegende liedjes voor hun berovaved familieleden..

Muziek van de hartritmes en Murmurs
Muziek, gecomponeerd met een hartslag

Stevenaise was 47 jaar oud toen hij in 2015 werd gediagnosticeerd met darmkanker. De liefhebbende echtgenoot, vader en muzikant gingen door chemotherapie en was ongeveer een jaar in remissie toen de kanker terugkeerde. Deze keer had het door zijn lichaam gemetastasiseerd. Stevenaise was 47 jaar oud toen hij in 2015 werd gediagnosticeerd met darmkanker. De liefdevolle man, vader en muzikant gingen door chemotherapie en was ongeveer een jaar in remissie toen de ....

Muziek, gecomponeerd met een hartslag
Chukchansi begint Pow Wow 2021 Sierra Nieuws online

Zelfs met brandende man 2021 officieel van de kalender vanwege de pandemie, werd het evenementen Robot Heart Camp bijeengeroepen om hulde te betalen aan de late leider in de woestijn..

Chukchansi begint Pow Wow 2021 Sierra Nieuws online
Aandacht vereiste cloudflare

Bedrijfsprofielpagina voor Heid Music Co Inc inclusief voorraad Prijs, bedrijfsnieuws, persberichten, executives, bestuursleden en contactgegevens.

Aandacht vereiste cloudflare
Pinterest wordt niet langer ondersteund op deze browser, dwz 6

Hier is de 10 beste gitaarlessen in Green Bay, WI voor alle leeftijden en vaardigheidsniveaus. Kinderen, beginners en volwassenen zijn welkom. Zie lokale leraren die zijn beoordeeld door de Green Bay-gemeenschap. Wil de top 10 zien.

Pinterest wordt niet langer ondersteund op deze browser, dwz 6
HEID MUZIEK HARDIG HUISHOEK SEQUASES Partnerships tussen lokale bedrijven en scholen om muziekonderwijs te helpen ondersteunen

Ontdek wat goed werkt bij heidmuziek van de mensen die het beste weten. Download de binnenste schep op banen, salarissen, locaties van de beste kantoor en CEO inzichten. Vergelijk Betaal voor populaire rollen en lees over het Worklife-balans van de teams. Ontdek waarom heidmuziek het beste bedrijf voor je is..

HEID MUZIEK HARDIG HUISHOEK SEQUASES Partnerships tussen lokale bedrijven en scholen om muziekonderwijs te helpen ondersteunen
Heide muziek is van plan om van Wisconsin Rapids naar Stevens Point te verhuizen

Zomerconcerten met livemuziek in het centrum van Appleton.

Heide muziek is van plan om van Wisconsin Rapids naar Stevens Point te verhuizen
Cwsounds magazine volume 1

De wereldwijde website van Steinway Sons.

Cwsounds magazine volume 1

Lemmikud täna

Hello World Original Soundtrack Original Soundtrack Songs, Credits AllMusic Reviews

Hello World is een vreugdevolle viering van de onbegrensde mogelijkheden elke dag brengt

Hoe u de Australische muzikanten kunt helpen die zijn getroffen door de Covend19-pandemie

Op zoek naar Coronavirus-reliëf voor artiesten benadrukt verschillende programma's en organisaties die Coronavirus-reliëf voor kunstenaars aanbieden. Lees hier.

Helpmuzikanten heropenen doen het anders fondsen

Creative Kirklees kansen 20210315T000000Z Doe het anders fonds

Aandacht vereiste cloudflare

Een Lanntuair brengt u het beste in kunst, evenementen, muziek en entertainment in de westerse eilanden.

Aandacht vereiste cloudflare

Een Lanntuair brengt u het beste in kunst, evenementen, muziek en entertainment in de westerse eilanden.

Financiering voor musici tien87 studio's

De Charity Help Musicians hebben tot volgend jaar hun financiële ontberingsteunfonds uitgebreid om die muzikanten te helpen die momenteel niet werkloos zijn

Aandacht vereiste cloudflare

Todays-lawaai-ergernis begint op een Regal Fashion met King Cedar, het nieuwste project van voormalige farriers Man en huidige de tragedie van Dr. Hannigan Collaborator Stephen Macartney.

Een jaar van lockdown Geestelijke gezondheid goede doelen op het belang van het bereiken om hulp

Charity werft vier nieuwe trustees als Graham Sheffield kondigt aan dat hij zal vertrekken in 2022

We gebruiken cookies
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we u de beste ervaring op onze website geven. Door de website te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.
STA COOKIES TOE.